شیوه زندگی خود را با انتخاب یک دکوراسیون مناسب ،تغییر دهید!

دکوراسیون داخلی

مبحث “دکوراسیون داخلی” یا Interior design مربوط به هنر و علم خلق فضایی است که برای کاربرانش از نظر زیبایی شناختی خوشایند و دارای کاربری مفید باشد. در دکوراسیون  میتوان از سبک ها و گرایشات متفاوتی پیروی کرد و حتی با استفاده آن ها در کنار هم سبکی منحصر به فرد و شخصی را ایجاد کرد. به تعبیر دیگری این دانش به این موضوع می پردازد که چگونه می توانیم یک پلان آزاد را با عناصر و مبلمانی که مکمل فضا هستند و یا با دکوری جفت و جور کرد. حتی به این مسئله که چگونه جو یک فضا را با نور پردازی تغییر داد به عهده این علم است. هر کسی که منزل یا دفتر کاری را را دکور کرده، به نوعی در طراحی دکوراسیون های داخلی آن مشارکت داشته است. دکوراسیون  برای بسیاری از افراد یک نوع سرگرمی است چرا که بدون نیاز به هیچگونه مدارک دانشگاهی می توانند در ایده پردازی برای تغییر دکور خانه و یا حتی محل کار خود مشارکت کنند. این موضوع با مفهوم زیبایی رابطه ی بسیار مستقیمی دارد و طراحان داخلی از اصول و قواعدی مانند رنگ شناسی و نور پردازی نیز استفاده می کنند تا بتوانند، این رابطه را عمیق تر و کامل تر کنند. اگر چه مفهوم زیبایی با توجه به جغرافیای مکانی و یا حتی زمانی تغییر میکند ولی همین امر سبب شده تا نمونه های بسیاری از دکور با ویژگی و خاصیت های متفاوت به وجود بیاید.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی کلاسیک

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی آشپزخانه

دکوراسیون فضای سبز

دکوراسیون اداری

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون تکه‌ ای از روح شما است که در همه جای خانه ی شما تجلی پیدا کرده است. می‌گویند خانه ی ایده‌آل آن جایی است که قلب شما برایش بتپد. روان‌شناسان می گویند که خانه ی افراد بر روی خلق و خو و جسم و روان افراد تاثیرات زیادی می گذراد. همینجا است که دکوراسیون معنا پیدا می‌کند. دکوراسیون یعنی هنر فرم دادن به فضا، فضایی که در آن زندگی می‌کنیم، می‌خندیم، گریه می‌کنیم، با دیگران گفتگو می‌کنیم و تقریبا مهم‌ترین فعالیت زندگیمان را در آن انجام می‌دهیم. طراحی دکوراسیون  بیشتر از آنکه بخواهد به عناصر فنی و اجرایی مرتبط باشد، یک هنر است. طراحان داخلی معتقدند که دکوراسیونی موفق است که بتواند حواس پنج گانه افراد را به اوج برساند. در دکوراسیون های داخلی سبک های متفاوتی وجود دارد که هر کدام نظر افراد مختلف را به خود جلب می کند. از سبک های مینیمال تا سبک های مدرن ،کلاسیک و اقلیمی. پس باید حتما در زمان تغییر دکوراسیون سبک مورد علاقه طرف مقابل در نظر گرفته شود. مشاورین شرکت آبستره در هر محیط با توجه به پلان های ساختمان، نور محیط داخلی، میزان تغییر مورد نظر و بودجه موجود می توانند پیشنهادات شگفت انگیزی را برای محیط شما داشته باشند و در نهایت محیطی رویایی را برای شما عزیزان به همراه داشته باشند.

دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی

شرکت دکوراسیون داخلی

شرکت آبستره که به گواه مشتریان بهترین شرکت دکوراسیون داخلی است طراح و مجری دکوراسیون های داخلی حرفه ای واحد های مسکونی، اداری و تجاری با بهره گیری از تیمی متخصص و مجرب پاسخگوی نیاز مشتریان محترم میباشد. این شرکت در تلاش است تا با تلفیق کردن هنر پارسی و طرح های جدید جهانی، نیاز های شما مشتریان عزیز را به شکلی کاربردی برآورده سازد و در این راه همواره سعی کرده است تا با استفاده ی درست از نیروها و تیمی جوان و با انگیزه در کنار تجربه همکارانی و متخصصانی کارآزموده، ترکیبی از نوآوری را برای پیش برد هر چه بهتر پروژه های خود به کار بگیرد. شرکت آبستره با در اختیار داشتن نیروهایی فعال آماده ی انجام هر گونه فعالیت و خدمات ساختمانی از قبیل طراحی و اجرای دکوراسیون منازل، بازسازی ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری ، طراحی و بازسازی ویلا ها، اجرای روف گاردن، بازسازی نمای ساختمان، اجرای دکور های چوبی و تمام قسمت های تزئینات داخلی ساختمان از قبیل اجرای نقاشی ، گچ کاری ، کاغذ دیواری و پوستر های دیواری ، انواع لمینت و کف پوش و … میباشد.

پروژه های انجام شده توسط گروه آبستره