طراحی مبلمان اداری

طراحی مبلمان اداری

مدل ها و طرح های مبلمان اداری می توانند روی زیبایی و حتی جذابیت طراحی دکوراسیون داخلی اداری تاثیرگذار باشد. در حقیقت میتوان گفت مبلمان اداری یکی از عناصر ضروری در تجهیزات یک شرکت است. تمامی قطعات استفاده شده در مبلمان اداری آبستره با دقت کامل و هوشمندانه طراحی می‌شوند. آبستره برای طراحی و ساخت مبلمان اداری از قطعه های پیش‌ساخته و مواد اولیه با کیفیت استفاده میکند و در کمترین زمان ممکن مبلمانی زیبا و با کیفیت در اختیار شما مشتریان قرار می‌دهد. همچنین با استفاده از مواد اولیه متنوع همچون چوب، چرم، فلز، آلومینیوم، شیشه و فیبر با کیفیت و دوام بالا استفاده کنند. طراحی مبلمان اداری یک شرکت بسیار اهمیت دارد و باید در زمان طراحی چند عامل مهم در نظر گرفته شود. مانند محدودیت های فیزیکی مبلمان اداری، در دسترس بودن آنها، تنوع کادر اداری موجود، نوع مسئولیت های آنها، آلودگی صوتی محیط. علاوه بر این موارد میبایست توجه کنیم که چه نوع میز اداری، کمد اداری، فایل کشو دار، میز منشی، میز کنفرانس و میز مدیریتی مورد نیاز است. به طور مثال کارمندانی که در یک شرکت کار میکنند معتقدند که صداهای ناخواسته تقریبا میتواند یکی از مهم ترین عامل ها در پایین آوردن کارایی و بزرگ ترین مانع موجود در رضایت مندی در کار باشد. طراحان داخلی یکی از راه حل هایی که برای مقابله با صدا های مزاحم دارند، استفاده از پارتیشن های اداری در قسمت هایی از محل کار است. افرادی هستند که در طول فعالیت روزانه مکالمات تلفنی طولانی دارند پس بهتر است تا برای این افراد با استفاده از پارتیشن اتاق هایی مخصوص ساخته شود. با طراحی مناسب مبلمان اداری، میتوان جلوی مشکلات احتمالی آینده را گرفت و این شرکت نیز افتخار دارد که با بهره گیری از کادری حرفه ای و تولیداتی کارامد به شما در حل این مشکلات کمک کند.

طراحی مبلمان اداری

طراحی مبلمان اداری
طراحی مبلمان اداری

طراحی مبلمان اداری

تمامی محصولات مبلمان اداری که توسط شرکت آبستره تولید میشود بر اساس استاندارد های طراحی و ارگونومی مناسب ساخته میشود. جالب است بدانید که اکثر مرخصی های استعلاجی به دلیل وجود درد در قسمت تحتانی کمر و گردن است و کارهای فیزیکی طاقت‌فرسا و هم چنین فعالیت های اداری از دلایل اصلی تغییر شکل‌ ستون مهره محسوب می‌شود. داشتن زندگی مدرن، افزایش بیش از حد استفاده از اینترنت و کسانی که بیشتر زمان خود را چه در محل کارشان و چه در منزل، صرف نشستن پشت میز کامپیوتر می‌کنند، از دلایل اصلی این امر به شمار می‌رود. پس مبلمان اداری که در سازمان ها قرار میگیرد با توجه به اینکه کارمندان بیش از 8 ساعت از آنها استفاده میکنند، باید دارای یک استاندارد طراحی باشد تا آسیبی به سلامتی افراد وارد نکند.

مبلمان اداری کلاسیک

در صورت انتخاب یک مبلمان اداری آن هم به سبک کلاسیک ،به فضای داخلی حس شکوه، بزرگی و اعتبار زیادی می‌بخشید و محیط را جذاب و دل‌انگیز می‌ کنید. مبلمان اداری به سبک کلاسیک القا کننده این حس است شما با فردی با اعتبار و قابل اطمینان مواجه شده اید. سبک کلاسیک میتواند ساده باشد ولی در عین سادگی، تزیینات کلاسیک نیز در آن حفظ شود. عمدتا بر روی بدنه مبلمان اداری به سبک کلاسیک از چوب هایی استفاده میکنند که با روش هایی مانند منبت کاری نقوش و طرح های زیبایی ایجاد شده است. برای قسمت نشیمن صندلی های اداری کلاسیک از چرم طبیعی استفاده میکنند. میزهای اداری به سبک کلاسیک با توجه به اینکه کار دست هستند و به صورت سفارشی ساخته میشوند، دارای قیمت نسبتا بالاتری نسبت به سایر مبلمان اداری میباشند. اکثر مبلمان اداری کلاسیک به رنگ چوب هستند ولی افرادی هستند که دوست دارند تا میز مدیریت کلاسیک به رنگ سفید داشته باشند. پس اگر شما در دسته افرادی هستید که علاقه به میز مدیریت سلطنتی دارید پیشنهاد می کنیم تا مبلمان اداری به سبک کلاسیک را انتخاب کنید.

طراحی مبلمان اداری
طراحی مبلمان اداری

مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری یاModern furniture امروزه به یکی از بخش های مهم یک شرکت تبدیل شده. مبلمان اداری مدرنی که در شرکت آبستره معرفی می شود، دارای الزامات ارگونومی با طراحی‎های ساختاری را شامل می‎شوند که نیازهای اساسی هر فضای اداری را برطرف می سازد. مبلمان اداری مدرن یک سبک جدید و تازه در چیدمان ملزومات اداری محسوب می شود. واژه مدرن به معنی نو و سبک مدرن نیز به معنی سبکی نو و مبلمان مدرن هم به معنی وسایلی که به سبک نو و جدید طراحی شده اند، است. استفاده از مبلمان مدرن در فضا های اداری امری کاملا سلیقه ای است. در ساخت مبلمان اداری به سبک مدرن نسبت به کلاسیک از متریال و مواد کمتری استفاده شده است. هم چنین در این سبک بیشتر از رنگ های شاد و رنگ های به اصطلاح محرک استفاده می شود.آبستره به عنوان فروشنده مبلمان اداری مدرن سعی کرده است تا با ارائه طیف کامل و گسترده ای از محصولات خود، مراحل خرید و انتخاب را برای مشتریان خود ساده تر کند. اگر تصمیم دارید تا محیط اداری خودتان را با مبلمان اداری مدرن تجهیز کنید، با دفتر فروش شرکت آبستره تماس بگیرید.

در دکوراسیون داخلی ، موضوع طراحی مبلمان اداری از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است